WALK WITH ME

Olga Krykun
Čt 11 březen
19:00
2021 online
nonverbální|30 [min]
galerie

K procházce se můžete připojit ZDE.

Procházka přírodou je během současné pandemické situace jednou z mála  zbývajících činností, kterou lze vykonávat mimo domov. Téma psychického zdraví je na pozadí problémů spojených s pandemií stále poněkud opomíjeno, nicméně zůstává klíčovým faktorem pro dobré fyzické zdraví. Proto vznikla tato psycho-meditativní procházka post apokalyptickou krajinou, která je tu pro vaši relaxaci a odreagování po psychicky náročných měsících.  

Koncept: Olga Krykun
Hudba: Glory AffairsMor Wen/ Maa RiiXynnh

Olga Krykun (nar. 1994 v Oděse, Ukrajina, žije a pracuje v Praze) vystudovala Katedru volného umění na Vysokě školě uměleckoprůmyslové v Praze. Pracuje především s médiem videa, zvuku a performance. Spojuje prvky story-tellingu se současnou symbolikou a její projekty evokují surrealistické pocity transu.

olgakrykun.com/

Glory Affairs založili v roce 2013 dva vietnamští sourozenci žijící v Praze jako platformu pro sdílení hudby. V roce 2017 začali pořádat privátní hudební akce, které spojuje důraz na autentické napojení mezi návštěvníky skrze vizuální prvky, workshopy pohybu, zvuky a pocity spojované s domovem. V současné vlně individualismu je snadné sklouznout k odcizení od okolního prostředí. Glory Affairs se snaží vytvořit prostor kde se lidé přestanou míjet jako mravenci v anonymním davu a pomoci lidem nalézt nové vzájemné spojení a změnit podobu tradiční struktury zpřístupňování a prožívání umění skrze nové podoby různých dočasných environmentů, v nichž není místo pro dominantní vztahy. Kolektiv směřuje ke spoluvytváření místa kde se jedinec může střetnout s novou hudbou a jinými způsoby komunikace skrze svoje tělo a jeho pohyby v prostoru, a sdílet tuto zkušenost s osobami neznámými i blízkými.