vstupenky

VEČERNÍ PROGRAM:

Zvolte si své vstupné!

Alfred ve dvoře podporuje přístupnost kultury pro všechny prostřednictvím nastavení otevřeného vstupného. Zvolte si takovou výši ceny vstupenky, jaká je ve vašich finančních možnostech. Máte také možnost podpořit činnost divadla vstupenkou sponzorskou.

Doporučená cena 300
Volitelné vstupné 200
Volitelné vstupné 100
Podporovatel/ka divadla 555
 
DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:
Jednotlivé vstupné 100
Skupina [10 + 2] 1000
[Sezení na klíně nic nestojí…]

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD DIVADLA

otevírací doba
Divadlo, pokladna a klub otevírají každý hrací den hodinu před začátkem programu. Po začátku představení jsou vstupní dveře i vrata do obytného dvora uzamčeny. Divadelní klub ukončuje provoz v 22.30. Otevírací doba se může lišit dle konkrétního programu.

výměna vstupenek
V případě, že nemůžete dorazit na představení, je možné po telefonické domluvě nejpozději do 12:00 téhož dne vyměnit vstupenku za jiné představení. Výměnu je možné provést pouze v případě, že představení nepodléhá zvláštnímu režimu předprodeje (premiéry, festivaly, pronájmy apod.).

slevy
Senioři Prahy 7, členové spolku MOTUS, studenti uměleckých oborů mají po předložení potvrzení nárok na snížené vstupné za 50 Kč. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně. Nemusí se vztahovat na pronájmy, festivaly a premiéry.

Režim volitelného vstupného nemusí platit v případě hostujícího představení, pronájmu, festivalu apod.

dvorek
Prosíme o respektování obyvatel domu a jejich prostředí (omezení hluku, nezahazovat nedopalky). Po 22:00 je dvůr pro diváky uzavřen.

pejsky nechte prosím doma
Vstup se zvířaty není vzhledem k charakteru prostor divadla a typu produkce vhodný, prosíme, nechte je doma. Výjimkou jsou vodící a asistenční psi a to po předchozí domluvě.

bezbariérový přístup
Vstup do velkého sálu na vozíčku je možný po předchozí domluvě nouzovým východem ze dvora, nicméně nedisponujeme bohužel bezbariérovým WC.