PRÁZDNÁ MÍSTA

Novotná/Neudeker & kolektiv
PROCES KALD DAMU
Po 27 květen
20:00
2024
premiéra
Ne 26 květen
20:00
2024
CZ|60 [min]
galerie

Dokureality, která se ptá, co je důležitější - pravý čin nebo jeho reprezentace? Lze být aktivistou, aniž by u toho člověk nevypadal jako blázen? Josef Neudeker a Alena Novotná dokumentují svá úsilí o revitalizaci zapomenutých míst ve svých rodných městech.

Připravili: Hubená Anna, Mrkvička Marek, Neudeker Dominik, Neudeker Josef, Novotná Alena, Vaverka Jakub, Zelinský Mikuláš
Poděkování: Alfred ve dvoře, Tomáš Procházka, Lukáš Jiřička, Vít Brukner, Robert Smolík, Branislav Mazúch, Petra Tejnorová, Katedra alternativního a loutkového divadla DAMU, Institut intermédií (IIM)

Premiéra: 26. 5. 2024, Alfred ve dvoře, Praha

Alena Novotná je herečka, divadelní tvůrkyně, aktivistka a zpěvačka. Absolvovala herectví na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU. Je součástí kapely Hihihahaholky.

Josef Neudeker je divadelní tvůrce a muzikant. Dokončuje studium režie-dramaturgie na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU. Je součástí kapely Brighter days.

Činnost divadla Alfred ve dvoře podporují hlavní město PrahaMinisterstvo kulturyStátní fond kultury ČRMČ Praha 7 - Art District.